Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
KP mini 6+1
Rozpis soutěže
Podzim 2018
Jaro 2019 - skupina A
Jaro 2019 - skupina B
KP mladší žáci
KP starší žáci
KP mladší žákyně
KP starší žákyně
KP ženy
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Tereza Martínková
Házená J.Hradec
126
Matyáš Dunovský
ČZ HBC Strakonice 1921 B
90
Tomáš Mládek
TJ Jiskra Třeboň
87
Denisa Hejlová
Sokol Písek A
86
Vítek Mikeš
ČZ HBC Strakonice 1921 A
72
Michal Vondra
ČZ HBC Strakonice 1921 A
59
Kateřina Sommerová
ČZ HBC Strakonice 1921 C
52
Laura Ďurišová
Sokol Písek A
49
Tereza Lukeschová
TJ Jiskra Třeboň
47
Barbora Špačková
Házená J.Hradec
45
Adéla Kroupová
Sokol Písek A
43
Adam Pumpr
TJ Jiskra Třeboň
38
Jindřich David
Loko Č.Budějovice A
36
Filip Korec
ČZ HBC Strakonice 1921 A
35
Václav Hokr
ČZ HBC Strakonice 1921 A
33
Josef Kučera
TJ Jiskra Třeboň
32
Alex Křížek
Spartak MAS Sezimovo Ústí
32
Stella Hosnedlová
Sokol Písek A
32
Stela Koňáková
HC Milevsko A
31
Amélie Brožová
Házená J.Hradec
30
Marek Pávek
Loko Č.Budějovice A
29
Jan Kuchař
Loko Č.Budějovice A
28
Linda Králová
HC Milevsko A
28
Jakub Houska
HC Milevsko A
28
Antonín Kulhavý
Spartak MAS Sezimovo Ústí
26
Kristýna Hejtmánková
ČZ HBC Strakonice 1921 C
26
Petra Malá
ČZ HBC Strakonice 1921 C
23
Lukáš Bilík
ČZ HBC Strakonice 1921 A
21
Daniel Raba
ČZ HBC Strakonice 1921 A
20
Helena Měchurová
Sokol Písek A
20
Štěpán Gottfried
Loko Č.Budějovice A
20
Jan Plch
Loko Č.Budějovice A
19
Tereza Janušková
HC Milevsko A
19
Filip Gyebi-Ababio
ČZ HBC Strakonice 1921 A
19
Veronika Němcová
ČZ HBC Strakonice 1921 C
18
Tereza Končelíková
Sokol Písek A
18
Justýna Moravcová
ČZ HBC Strakonice 1921 C
17
Tereza Maxová
Házená J.Hradec
17
Taťána Radostová
HC Milevsko A
16
Anna Polášková
Sokol Písek A
16
Další
Předchozí kola
Turnaj č.4 - Milevsko - výsledky
video
online
Milevsko B - Sezimovo Ústí
9 : 20
video
online
Milevsko B - Písek B
11 : 6
video
online
Písek B - Sezimovo Ústí
4 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sezimovo Ústí
10
9
0
1
131 : 62
18
2
HBC Strakonice C
10
8
0
2
106 : 66
16
3
HBC Strakonice B
10
7
0
3
122 : 69
14
4
Milevsko B
10
4
0
6
79 : 112
8
5
Písek B
10
2
0
8
59 : 108
4
6
Č.Budějovice B
10
0
0
10
47 : 127
0
Tabulka střelců
Tereza Martínková
Házená J.Hradec
126
Matyáš Dunovský
ČZ HBC Strakonice 1921 B
90
Tomáš Mládek
TJ Jiskra Třeboň
87
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Josef Kučera
TJ Jiskra Třeboň
6
Jakub Houska
HC Milevsko A
6
Denisa Hejlová
Sokol Písek A
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Petříková
Sokol Písek B
12
Natálie Růžičková
Sokol Písek B
10
Barbora Špačková
Házená J.Hradec
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.