Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
KP mini 6+1
Rozpis soutěže
Podzim 2018
Jaro 2019 - skupina A
Jaro 2019 - skupina B
KP mladší žáci
KP starší žáci
KP mladší žákyně
KP starší žákyně
KP ženy
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Tereza Holzeplová
Sokol Písek B
1
Eliška Leskovcová
Sokol Písek B
1
Anežka Masáčková
Sokol Písek B
1
Anežka Masáčková
Sokol Písek A
1
František Návrat
TJ Jiskra Třeboň
1
Natálie Nocarová
ČZ HBC Strakonice 1921 C
1
Anna Nováková
Sokol Písek A
1
Natálie Papanová
Loko Č.Budějovice A
1
Zdeněk Plch
Loko Č.Budějovice A
1
Aneta Preisová
Sokol Písek A
1
Jan Procházka
ČZ HBC Strakonice 1921 B
1
František Samec
Spartak MAS Sezimovo Ústí
1
Petr Syrovátka
Loko Č.Budějovice A
1
Andrea Tíková
Sokol Písek A
1
Matěj Třešnička
HC Milevsko A
1
Natálie Blovská
Sokol Písek B
2
Berenika Bradová
Házená J.Hradec
2
Amélie Čapková
Loko Č.Budějovice A
2
Karel Havlík
ČZ HBC Strakonice 1921 B
2
Tereza Holzeplová
Sokol Písek A
2
Eliška Leskovcová
Sokol Písek A
2
Adéla Malečková
Sokol Písek B
2
Adam Peller
ČZ HBC Strakonice 1921 B
2
Anežka Pernerová
Sokol Písek A
2
Aneta Petříková
Sokol Písek A
2
Barbora Poláková
Loko Č.Budějovice A
2
Jan Procházka
ČZ HBC Strakonice 1921 A
2
Blanka Volfová
HC Milevsko B
2
Filip Zeman
Spartak MAS Sezimovo Ústí
2
Vít Černý
HC Milevsko A
3
Adéla Dostálová
HC Milevsko A
3
Matěj Dušák
Spartak MAS Sezimovo Ústí
3
Denisa Hejlová
Sokol Písek B
3
Stella Hosnedlová
Sokol Písek B
3
Martin Krška
TJ Jiskra Třeboň
3
Emma Linhartová
Házená J.Hradec
3
Natálie Papanová
Loko Č.Budějovice B
3
Rozalia Pfeiferová
TJ Jiskra Třeboň
3
Mia Řeřichová
Házená J.Hradec
3
Petr Staněk
TJ Jiskra Třeboň
3
Další
Předchozí kola
Turnaj č.4 - Milevsko - výsledky
video
online
Milevsko B - Sezimovo Ústí
9 : 20
video
online
Milevsko B - Písek B
11 : 6
video
online
Písek B - Sezimovo Ústí
4 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sezimovo Ústí
10
9
0
1
131 : 62
18
2
HBC Strakonice C
10
8
0
2
106 : 66
16
3
HBC Strakonice B
10
7
0
3
122 : 69
14
4
Milevsko B
10
4
0
6
79 : 112
8
5
Písek B
10
2
0
8
59 : 108
4
6
Č.Budějovice B
10
0
0
10
47 : 127
0
Tabulka střelců
Tereza Martínková
Házená J.Hradec
126
Matyáš Dunovský
ČZ HBC Strakonice 1921 B
90
Tomáš Mládek
TJ Jiskra Třeboň
87
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Josef Kučera
TJ Jiskra Třeboň
6
Jakub Houska
HC Milevsko A
6
Denisa Hejlová
Sokol Písek A
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Petříková
Sokol Písek B
12
Natálie Růžičková
Sokol Písek B
10
Barbora Špačková
Házená J.Hradec
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.