Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
KP mini 6+1
Rozpis soutěže
Podzim 2018
Jaro 2019 - skupina A
Jaro 2019 - skupina B
KP mladší žáci
KP starší žáci
KP mladší žákyně
KP starší žákyně
KP ženy
Krajské školní ligy
Josef Švehla
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
2002
Typ licence
Licence D
Platnost licence
21.10.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
KP mini 6+1
26.5. 14:00
HA087
HBC Strakonice B - HBC Strakonice C
10 : 7
26.5. 13:00
HA057
HBC Strakonice A - Třeboň
16 : 18
26.5. 12:00
HA086
Písek B - HBC Strakonice C
3 : 12
26.5. 11:00
HA056
Písek A - Třeboň
28 : 11
26.5. 10:00
HA085
Písek B - HBC Strakonice B
2 : 11
26.5. 09:00
HA055
Písek A - HBC Strakonice A
16 : 25
8.5. 13:00
HA088
Písek B - Sezimovo Ústí
6 : 16
8.5. 12:00
HA058
Písek A - J.Hradec
16 : 16
8.5. 11:00
HA090
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice B
15 : 4
8.5. 10:00
HA060
J.Hradec - Č.Budějovice A
14 : 17
8.5. 09:00
HA089
Písek B - Č.Budějovice B
9 : 6
8.5. 08:00
HA059
Písek A - Č.Budějovice A
18 : 9
8.12. 12:00
HA028
HBC Strakonice C - Milevsko A
8 : 10
8.12. 11:00
HA027
HBC Strakonice B - Milevsko A
10 : 16
8.12. 09:00
HA026
HBC Strakonice A - Milevsko A
11 : 8
KP starší žáci
27.4. 12:20
HC035
Třeboň - Č.Budějovice
10 : 27
27.4. 10:40
HC033
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
27 : 7
27.4. 09:50
HC032
Sezimovo Ústí - Třeboň
13 : 16
KP mladší žákyně
30.3. 10:00
HE029
HBC Strakonice - Č.Budějovice
27 : 11
KP starší žákyně
30.3. 11:00
HF028
Strakonice - Loko Č.Budějovice
34 : 9
Kalendář
Předchozí kola
Turnaj č.4 - Milevsko - výsledky
video
online
Milevsko B - Sezimovo Ústí
9 : 20
video
online
Milevsko B - Písek B
11 : 6
video
online
Písek B - Sezimovo Ústí
4 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sezimovo Ústí
10
9
0
1
131 : 62
18
2
HBC Strakonice C
10
8
0
2
106 : 66
16
3
HBC Strakonice B
10
7
0
3
122 : 69
14
4
Milevsko B
10
4
0
6
79 : 112
8
5
Písek B
10
2
0
8
59 : 108
4
6
Č.Budějovice B
10
0
0
10
47 : 127
0
Tabulka střelců
Tereza Martínková
Házená J.Hradec
126
Matyáš Dunovský
ČZ HBC Strakonice 1921 B
90
Tomáš Mládek
TJ Jiskra Třeboň
87
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Josef Kučera
TJ Jiskra Třeboň
6
Jakub Houska
HC Milevsko A
6
Denisa Hejlová
Sokol Písek A
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Petříková
Sokol Písek B
12
Natálie Růžičková
Sokol Písek B
10
Barbora Špačková
Házená J.Hradec
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.