Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
KP mini 6+1
Rozpis soutěže
Podzim 2018
Jaro 2019 - skupina A
Jaro 2019 - skupina B
KP mladší žáci
KP starší žáci
KP mladší žákyně
KP starší žákyně
KP ženy
Krajské školní ligy
František Kojan
Post
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2004
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
27
Počet branek
84
Starty
2.liga mladší dorostenci - Č
18.05. [AK132]
HBC Strakonice - HK Baník Most
36 : 32
0 branek
11.05. [AK122]
TJ Sokol Úvaly - HBC Strakonice
26 : 21
0 branek
06.04. [AK106]
HBC Strakonice - ElektroPraga Jablonec
34 : 24
0 branek
23.03. [AK093]
HBC Strakonice - Třeboň
25 : 23
0 branek
17.03. [AK089]
Lokomotiva Vršovice - HBC Strakonice
27 : 40
0 branek
09.03. [AK080]
HBC Strakonice - Sokol Vršovice
30 : 18
2 branek
02.03. [AK078]
Dukla B - HBC Strakonice
26 : 26
0 branek
23.02. [AK067]
Házená Mělník - HBC Strakonice
26 : 26
1 branek
KP starší žáci
10.11. [HC023]
Třeboň - Č.Budějovice
18 : 25
11 branek
10.11. [HC021]
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
28 : 10
7 branek
10.11. [HC019]
HBC Strakonice - Č.Budějovice
22 : 11
2 branek
03.11. [HC017]
Č.Budějovice - HBC Strakonice
12 : 17
2 branek
03.11. [HC016]
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice
15 : 26
6 branek
03.11. [HC013]
Třeboň - Č.Budějovice
12 : 24
0 branek
21.10. [HC012]
Č.Budějovice - HBC Strakonice
11 : 18
9 branek
21.10. [HC010]
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice
10 : 27
8 branek
21.10. [HC007]
Č.Budějovice - Třeboň
23 : 12
9 branek
22.09. [HC004]
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
25 : 9
6 branek
22.09. [HC002]
Třeboň - Č.Budějovice
7 : 21
7 branek
Předchozí kola
Turnaj č.4 - Milevsko - výsledky
video
online
Milevsko B - Sezimovo Ústí
9 : 20
video
online
Milevsko B - Písek B
11 : 6
video
online
Písek B - Sezimovo Ústí
4 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sezimovo Ústí
10
9
0
1
131 : 62
18
2
HBC Strakonice C
10
8
0
2
106 : 66
16
3
HBC Strakonice B
10
7
0
3
122 : 69
14
4
Milevsko B
10
4
0
6
79 : 112
8
5
Písek B
10
2
0
8
59 : 108
4
6
Č.Budějovice B
10
0
0
10
47 : 127
0
Tabulka střelců
Tereza Martínková
Házená J.Hradec
126
Matyáš Dunovský
ČZ HBC Strakonice 1921 B
90
Tomáš Mládek
TJ Jiskra Třeboň
87
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Josef Kučera
TJ Jiskra Třeboň
6
Jakub Houska
HC Milevsko A
6
Denisa Hejlová
Sokol Písek A
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Petříková
Sokol Písek B
12
Natálie Růžičková
Sokol Písek B
10
Barbora Špačková
Házená J.Hradec
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.